Ga naar inhoud
Home
Distributeur
Brandmeldcentrales
Bosch
Certificaten BOSCH FPC 500
C-Tec
Certificaten C-Tec
Labor Strauss
Certificaten Labor Strauss
Draadloze branddetectie
SmartCell Datasheets
SmartCell Certificaten
SmartCell Handleidingen
Labor Strauss Datasheets
Labor Strauss Certificaten
Voedingen
12 Volt, EN54-4/A2 gekeurd
Certificaten 12V
24 Volt, EN54-4/A2 gekeurd
Certificaten 24V
Signalering
Slow whoop sirene’s
Flitsers
Flitsers EN54-23
Nevenindicatie
Certificaten
Bewaakte luskaart
Luskaart met isolatoren
Bewaakte alarmgever uitbreidingskaart
Bewaakte luskaart Certificaten
Handbrandmelders
Handbrandmelders
Ontruimingspaneel
Fire Beams
Zender & Ontvanger
Reflectie
Handleidingen
Certificaten
Accessoires
SOHI behuizing
Aspiratie detectie
Aspiratie detectie
Terugblaasunits
Certificaten
Handleidingen
Vlammenmelders Det-Tronics
Infrarood
UV
UV / Infrarood
OS Matrix
Vlammenmelders SenseWARE
Testlamp
UV IR
Gasdetectie
Systemen
Stand-alone
CO2
Parkeergarage
Thermische detectie
Lineare temperatuurdetectie
Digitale temperatuurdetectie
Differentiaal / maximaal temperatuurdetectie
Certificaten
Handleidingen
Rookschakelaar
Vrijloopdeurdranger draadloos
Kleef- en vergrendelmagneten
Deafgard Dorgard Pro
Beschermkorven
Zoeken naar:
Kerkweg 70 6155 KN PUTH T:
046 - 443 5577
F:
046 - 443 0482
E:
info@astec.nl
Home
»
Thermische detectie
Thermische detectie
admin
2021-07-25T03:20:50+01:00
Lineare temperatuurdetectie
Digitale temperatuurdetectie
Certificaten
Handleidingen
Close product quick view
×
Titel
Page load link
Ga naar de bovenkant